Heavy Nova

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Mickey's Ultimate Challenge
Mickey's
Ultimate Challenge
Mickey Mouse Castle Of Illusion
Mickey Mouse
Castle Of Illusion
Zombie High
Zombie High
Heavy Nova
Heavy Nova
Pembe Panter Hollywood'a Gidiyor - Pink Goes To Hollywood
Pembe Panter
Hollywood'a Gidiyor
( Pink Goes To Hollywood )
Wings Of Wor
Wings Of Wor
VR Troopers
VR Troopers
Dynamite Duke
Dynamite Duke
Syndicate
Syndicate

DİĞER OYUNLAR


Heavy Nova Oyunu Nasıl Oynanır ?

Heavy Nova oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Heavy Nova oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Heavy Nova oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Heavy Nova oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Heavy Nova oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Heavy Nova oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Heavy Nova oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Heavy Nova oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Heavy Nova oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Heavy Nova oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Heavy Nova oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Heavy Nova Oyna