Pembe Panter Hollywood'a Gidiyor
( Pink Goes To Hollywood )

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Mickey's Ultimate Challenge
Mickey's
Ultimate Challenge
Mickey Mouse Castle Of Illusion
Mickey Mouse
Castle Of Illusion
Zombie High
Zombie High
Heavy Nova
Heavy Nova
Pembe Panter Hollywood'a Gidiyor - Pink Goes To Hollywood
Pembe Panter
Hollywood'a Gidiyor
( Pink Goes To Hollywood )
Wings Of Wor
Wings Of Wor
VR Troopers
VR Troopers
Dynamite Duke
Dynamite Duke
Syndicate
Syndicate

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Pink Goes To Hollywood Oyunu Nasıl Oynanır ?

Pink Goes To Hollywood oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Pink Goes To Hollywood oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Pink Goes To Hollywood oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Pink Goes To Hollywood oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Pink Goes To Hollywood oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Pink Goes To Hollywood oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Pink Goes To Hollywood oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Pink Goes To Hollywood oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Pink Goes To Hollywood oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Pink Goes To Hollywood oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Pink Goes To Hollywood oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Pembe Panter Hollywood'a Gidiyor - Pink Goes To Hollywood Oyna