Syndicate

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Mickey's Ultimate Challenge
Mickey's
Ultimate Challenge
Mickey Mouse Castle Of Illusion
Mickey Mouse
Castle Of Illusion
Zombie High
Zombie High
Heavy Nova
Heavy Nova
Pembe Panter Hollywood'a Gidiyor - Pink Goes To Hollywood
Pembe Panter
Hollywood'a Gidiyor
( Pink Goes To Hollywood )
Wings Of Wor
Wings Of Wor
VR Troopers
VR Troopers
Dynamite Duke
Dynamite Duke
Syndicate
Syndicate

DİĞER OYUNLAR


Syndicate Oyunu Nasıl Oynanır ?

Syndicate oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Syndicate oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Syndicate oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Syndicate oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Syndicate oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Syndicate oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Syndicate oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Syndicate oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Syndicate oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Syndicate oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Syndicate oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Syndicate Oyna