VR Troopers

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Mickey's Ultimate Challenge
Mickey's
Ultimate Challenge
Mickey Mouse Castle Of Illusion
Mickey Mouse
Castle Of Illusion
Zombie High
Zombie High
Heavy Nova
Heavy Nova
Pembe Panter Hollywood'a Gidiyor - Pink Goes To Hollywood
Pembe Panter
Hollywood'a Gidiyor
( Pink Goes To Hollywood )
Wings Of Wor
Wings Of Wor
VR Troopers
VR Troopers
Dynamite Duke
Dynamite Duke
Syndicate
Syndicate

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


VR Troopers Oyunu Nasıl Oynanır ?

VR Troopers oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. VR Troopers oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında VR Troopers oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise VR Troopers oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra VR Troopers oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

VR Troopers oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, VR Troopers oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. VR Troopers oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. VR Troopers oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, VR Troopers oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe VR Troopers oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


VR Troopers Oyna