Zombie High

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Mickey's Ultimate Challenge
Mickey's
Ultimate Challenge
Mickey Mouse Castle Of Illusion
Mickey Mouse
Castle Of Illusion
Zombie High
Zombie High
Heavy Nova
Heavy Nova
Pembe Panter Hollywood'a Gidiyor - Pink Goes To Hollywood
Pembe Panter
Hollywood'a Gidiyor
( Pink Goes To Hollywood )
Wings Of Wor
Wings Of Wor
VR Troopers
VR Troopers
Dynamite Duke
Dynamite Duke
Syndicate
Syndicate

DİĞER OYUNLAR


Zombie High Oyunu Nasıl Oynanır ?

Zombie High oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Zombie High oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Zombie High oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Zombie High oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Zombie High oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Zombie High oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Zombie High oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Zombie High oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Zombie High oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Zombie High oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Zombie High oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Zombie High Oyna