Arcus Odyssey

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Risky Woods
Risky Woods
CutThroat Island
CutThroat Island
Bubble And Squeak
Bubble And Squeak
Universal Soldier
Universal Soldier
Arcus Odyssey
Arcus Odyssey
Slap Fight
Slap Fight
Lotus Turbo Challenge
Lotus Turbo Challenge
Lotus 2
Lotus 2
Vapor Trail
Vapor Trail

DİĞER OYUNLAR


Arcus Odyssey Oyunu Nasıl Oynanır ?

Arcus Odyssey oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Arcus Odyssey oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Arcus Odyssey oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Arcus Odyssey oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Arcus Odyssey oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Arcus Odyssey oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Arcus Odyssey oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Arcus Odyssey oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Arcus Odyssey oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Arcus Odyssey oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Arcus Odyssey oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Arcus Odyssey Oyna