Bubble And Squeak

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Risky Woods
Risky Woods
CutThroat Island
CutThroat Island
Bubble And Squeak
Bubble And Squeak
Universal Soldier
Universal Soldier
Arcus Odyssey
Arcus Odyssey
Slap Fight
Slap Fight
Lotus Turbo Challenge
Lotus Turbo Challenge
Lotus 2
Lotus 2
Vapor Trail
Vapor Trail

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Bubble And Squeak Oyunu Nasıl Oynanır ?

Bubble And Squeak oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Bubble And Squeak oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Bubble And Squeak oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Bubble And Squeak oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Bubble And Squeak oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Bubble And Squeak oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Bubble And Squeak oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Bubble And Squeak oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Bubble And Squeak oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Bubble And Squeak oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Bubble And Squeak oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Bubble And Squeak Oyna