Slap Fight

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Risky Woods
Risky Woods
CutThroat Island
CutThroat Island
Bubble And Squeak
Bubble And Squeak
Universal Soldier
Universal Soldier
Arcus Odyssey
Arcus Odyssey
Slap Fight
Slap Fight
Lotus Turbo Challenge
Lotus Turbo Challenge
Lotus 2
Lotus 2
Vapor Trail
Vapor Trail

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Slap Fight Oyunu Nasıl Oynanır ?

Slap Fight oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Slap Fight oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Slap Fight oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Slap Fight oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Slap Fight oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Slap Fight oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Slap Fight oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Slap Fight oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Slap Fight oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Slap Fight oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Slap Fight oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Slap Fight Oyna