Vapor Trail

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Risky Woods
Risky Woods
CutThroat Island
CutThroat Island
Bubble And Squeak
Bubble And Squeak
Universal Soldier
Universal Soldier
Arcus Odyssey
Arcus Odyssey
Slap Fight
Slap Fight
Lotus Turbo Challenge
Lotus Turbo Challenge
Lotus 2
Lotus 2
Vapor Trail
Vapor Trail

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Vapor Trail Oyunu Nasıl Oynanır ?

Vapor Trail oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Vapor Trail oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Vapor Trail oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Vapor Trail oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Vapor Trail oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Vapor Trail oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Vapor Trail oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Vapor Trail oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Vapor Trail oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Vapor Trail oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Vapor Trail oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Vapor Trail Oyna