Super Monaco GP

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Chameleon Kid
Chameleon Kid
Trouble Shooter
Trouble Shooter
Turma Da Monica Na Terra Dos Monstros
Turma Da Monica
Na Terra Dos Monstros
Bonanza Bros
Bonanza Bros
Arch Rivals
Arch Rivals
Super Monaco GP
Super Monaco GP
Exo Squad
Exo Squad
Sagaia
Sagaia
Curse
Curse

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Super Monaco GP Oyunu Nasıl Oynanır ?

Super Monaco GP oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Super Monaco GP oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Super Monaco GP oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Super Monaco GP oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Super Monaco GP oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Super Monaco GP oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Super Monaco GP oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Super Monaco GP oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Super Monaco GP oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Super Monaco GP oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Super Monaco GP oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Super Monaco GP Oyna