Crayon Shin-Chan
Arashi O Yobu Enji

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


TinHead
TinHead
Zero The Kamikaze Squirrel
Zero
The Kamikaze Squirrel
Ferias Frustradas Do Pica-Pau
Ferias Frustradas Do
Pica-Pau
Fighting Masters
Fighting Masters
Shadow Blasters
Shadow Blasters
Yang Jia Jiang
Yang Jia Jiang
The Ooze
The Ooze
Crayon Shin-Chan - Arashi O Yobu Enji
Crayon Shin-Chan
Arashi O Yobu Enji
Whip Rush
Whip Rush

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Crayon Shin-Chan Oyunu Nasıl Oynanır ?

Crayon Shin-Chan oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Crayon Shin-Chan oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Crayon Shin-Chan oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Crayon Shin-Chan oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Crayon Shin-Chan oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Crayon Shin-Chan oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Crayon Shin-Chan oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Crayon Shin-Chan oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Crayon Shin-Chan oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Crayon Shin-Chan oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Crayon Shin-Chan oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Crayon Shin-Chan - Arashi O Yobu Enji Oyna