Fighting Masters

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

TinHead
TinHead
Zero The Kamikaze Squirrel
Zero
The Kamikaze Squirrel
Ferias Frustradas Do Pica-Pau
Ferias Frustradas Do
Pica-Pau
Fighting Masters
Fighting Masters
Shadow Blasters
Shadow Blasters
Yang Jia Jiang
Yang Jia Jiang
The Ooze
The Ooze
Crayon Shin-Chan - Arashi O Yobu Enji
Crayon Shin-Chan
Arashi O Yobu Enji
Whip Rush
Whip Rush

DİĞER OYUNLAR


Fighting Masters Oyunu Nasıl Oynanır ?

Fighting Masters oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Fighting Masters oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Fighting Masters oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Fighting Masters oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Fighting Masters oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Fighting Masters oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Fighting Masters oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Fighting Masters oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Fighting Masters oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Fighting Masters oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Fighting Masters oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Fighting Masters Oyna