Yang Jia Jiang

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


TinHead
TinHead
Zero The Kamikaze Squirrel
Zero
The Kamikaze Squirrel
Ferias Frustradas Do Pica-Pau
Ferias Frustradas Do
Pica-Pau
Fighting Masters
Fighting Masters
Shadow Blasters
Shadow Blasters
Yang Jia Jiang
Yang Jia Jiang
The Ooze
The Ooze
Crayon Shin-Chan - Arashi O Yobu Enji
Crayon Shin-Chan
Arashi O Yobu Enji
Whip Rush
Whip Rush

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Yang Jia Jiang Oyunu Nasıl Oynanır ?

Yang Jia Jiang oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Yang Jia Jiang oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Yang Jia Jiang oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Yang Jia Jiang oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Yang Jia Jiang oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Yang Jia Jiang oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Yang Jia Jiang oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Yang Jia Jiang oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Yang Jia Jiang oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Yang Jia Jiang oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Yang Jia Jiang oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Yang Jia Jiang Oyna