Ex-Ranza

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Instruments Of Chaos Starring Young Indiana Jones
Instruments Of Chaos
Starring
Young Indiana Jones
Ex-Ranza
Ex-Ranza
Wolfchild
Wolfchild
Greatest Heavyweights
Greatest Heavyweights
Marvel Land
Marvel Land
Body Count
Body Count
Pete Sampras Tennis
Pete Sampras Tennis
Fire Mustang
Fire Mustang
Mega SWIV
Mega SWIV

DİĞER OYUNLAR


Ex-Ranza Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ex-Ranza oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Ex-Ranza oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Ex-Ranza oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Ex-Ranza oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Ex-Ranza oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Ex-Ranza oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Ex-Ranza oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Ex-Ranza oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Ex-Ranza oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Ex-Ranza oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Ex-Ranza oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Ex-Ranza Oyna