Greatest Heavyweights

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Instruments Of Chaos Starring Young Indiana Jones
Instruments Of Chaos
Starring
Young Indiana Jones
Ex-Ranza
Ex-Ranza
Wolfchild
Wolfchild
Greatest Heavyweights
Greatest Heavyweights
Marvel Land
Marvel Land
Body Count
Body Count
Pete Sampras Tennis
Pete Sampras Tennis
Fire Mustang
Fire Mustang
Mega SWIV
Mega SWIV

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Greatest Heavyweights Oyunu Nasıl Oynanır ?

Greatest Heavyweights oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Greatest Heavyweights oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Greatest Heavyweights oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Greatest Heavyweights oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Greatest Heavyweights oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Greatest Heavyweights oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Greatest Heavyweights oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Greatest Heavyweights oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Greatest Heavyweights oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Greatest Heavyweights oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Greatest Heavyweights oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Greatest Heavyweights Oyna