Pete Sampras Tennis

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Instruments Of Chaos Starring Young Indiana Jones
Instruments Of Chaos
Starring
Young Indiana Jones
Ex-Ranza
Ex-Ranza
Wolfchild
Wolfchild
Greatest Heavyweights
Greatest Heavyweights
Marvel Land
Marvel Land
Body Count
Body Count
Pete Sampras Tennis
Pete Sampras Tennis
Fire Mustang
Fire Mustang
Mega SWIV
Mega SWIV

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Pete Sampras Tennis Oyunu Nasıl Oynanır ?

Pete Sampras Tennis oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Pete Sampras Tennis oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Pete Sampras Tennis oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Pete Sampras Tennis oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Pete Sampras Tennis oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Pete Sampras Tennis oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Pete Sampras Tennis oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Pete Sampras Tennis oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Pete Sampras Tennis oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Pete Sampras Tennis oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Pete Sampras Tennis oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Pete Sampras Tennis Oyna