Wolfchild

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Instruments Of Chaos Starring Young Indiana Jones
Instruments Of Chaos
Starring
Young Indiana Jones
Ex-Ranza
Ex-Ranza
Wolfchild
Wolfchild
Greatest Heavyweights
Greatest Heavyweights
Marvel Land
Marvel Land
Body Count
Body Count
Pete Sampras Tennis
Pete Sampras Tennis
Fire Mustang
Fire Mustang
Mega SWIV
Mega SWIV

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Wolfchild Oyunu Nasıl Oynanır ?

Wolfchild oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Wolfchild oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Wolfchild oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Wolfchild oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Wolfchild oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Wolfchild oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Wolfchild oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Wolfchild oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Wolfchild oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Wolfchild oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Wolfchild oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Wolfchild Oyna