Garou Densetsu

Shukumei No Tatakai

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Socket
Socket
Dynamite Headdy
Dynamite Headdy
Magical Hat No Buttobi Turbo
Magical Hat
No Buttobi Turbo
Garou Densetsu - Shukumei No Tatakai
Garou Densetsu
Shukumei No Tatakai
Garou Densetsu 2 - Aratanaru Tatakai
Garou Densetsu 2
Aratanaru Tatakai
Ultraman
Ultraman
Undead Line
Undead Line
Granada
Granada
General Chaos - Daikonsen
General Chaos
Daikonsen

DİĞER OYUNLAR

King Of Fighters Oyunları

King Of Fighters Oyunları

King Of Fighters Oyunları Oyna

En İyi King Of Fighters Oyunları Burada

Donkey Kong Oyunları

Donkey Kong Oyunları

Donkey Kong Oyunları Oyna

En İyi Donkey Kong Oyunları Burada

Jojo Oyunları

Jojo Oyunları

Jojo Oyunları Oyna

En İyi Jojo Oyunları Burada


Garou Densetsu Oyunu Nasıl Oynanır ?

Garou Densetsu oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Garou Densetsu oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Garou Densetsu oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Garou Densetsu oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Garou Densetsu oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Garou Densetsu oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Garou Densetsu oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Garou Densetsu oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Garou Densetsu oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Garou Densetsu oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Garou Densetsu oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Garou Densetsu - Shukumei No Tatakai Oyna