Beast Wrestler

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Juuouki
Juuouki
Kujaku Ou 2 - Geneijou
Kujaku Ou 2
Geneijou
The NewZealand Story
The NewZealand Story
Chelnov
Chelnov
Muhammad Ali Heavyweight Boxing
Muhammad Ali
Heavyweight Boxing
Beast Wrestler
Beast Wrestler
Pepenga Pengo
Pepenga Pengo
Side Pocket
Side Pocket
Uchuu Senkan Gomora
Uchuu Senkan Gomora

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Beast Wrestler Oyunu Nasıl Oynanır ?

Beast Wrestler oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Beast Wrestler oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Beast Wrestler oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Beast Wrestler oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Beast Wrestler oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Beast Wrestler oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Beast Wrestler oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Beast Wrestler oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Beast Wrestler oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Beast Wrestler oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Beast Wrestler oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Beast Wrestler Oyna