Chelnov

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Juuouki
Juuouki
Kujaku Ou 2 - Geneijou
Kujaku Ou 2
Geneijou
The NewZealand Story
The NewZealand Story
Chelnov
Chelnov
Muhammad Ali Heavyweight Boxing
Muhammad Ali
Heavyweight Boxing
Beast Wrestler
Beast Wrestler
Pepenga Pengo
Pepenga Pengo
Side Pocket
Side Pocket
Uchuu Senkan Gomora
Uchuu Senkan Gomora

DİĞER OYUNLAR


Chelnov Oyunu Nasıl Oynanır ?

Chelnov oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Chelnov oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Chelnov oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Chelnov oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Chelnov oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Chelnov oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Chelnov oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Chelnov oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Chelnov oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Chelnov oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Chelnov oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Chelnov Oyna