Juuouki

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Juuouki
Juuouki
Kujaku Ou 2 - Geneijou
Kujaku Ou 2
Geneijou
The NewZealand Story
The NewZealand Story
Chelnov
Chelnov
Muhammad Ali Heavyweight Boxing
Muhammad Ali
Heavyweight Boxing
Beast Wrestler
Beast Wrestler
Pepenga Pengo
Pepenga Pengo
Side Pocket
Side Pocket
Uchuu Senkan Gomora
Uchuu Senkan Gomora

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Juuouki Oyunu Nasıl Oynanır ?

Juuouki oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Juuouki oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Juuouki oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Juuouki oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Juuouki oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Juuouki oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Juuouki oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Juuouki oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Juuouki oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Juuouki oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Juuouki oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Juuouki Oyna