Muhammad Ali Heavyweight Boxing

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Juuouki
Juuouki
Kujaku Ou 2 - Geneijou
Kujaku Ou 2
Geneijou
The NewZealand Story
The NewZealand Story
Chelnov
Chelnov
Muhammad Ali Heavyweight Boxing
Muhammad Ali
Heavyweight Boxing
Beast Wrestler
Beast Wrestler
Pepenga Pengo
Pepenga Pengo
Side Pocket
Side Pocket
Uchuu Senkan Gomora
Uchuu Senkan Gomora

DİĞER OYUNLAR


Muhammad Ali Heavyweight Boxing Oyunu Nasıl Oynanır ?

Muhammad Ali Heavyweight Boxing oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Muhammad Ali Heavyweight Boxing oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Muhammad Ali Heavyweight Boxing oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Muhammad Ali Heavyweight Boxing oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Muhammad Ali Heavyweight Boxing oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Muhammad Ali Heavyweight Boxing oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Muhammad Ali Heavyweight Boxing oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Muhammad Ali Heavyweight Boxing oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Muhammad Ali Heavyweight Boxing oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Muhammad Ali Heavyweight Boxing oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Muhammad Ali Heavyweight Boxing oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Muhammad Ali Heavyweight Boxing Oyna