Pepenga Pengo

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Juuouki
Juuouki
Kujaku Ou 2 - Geneijou
Kujaku Ou 2
Geneijou
The NewZealand Story
The NewZealand Story
Chelnov
Chelnov
Muhammad Ali Heavyweight Boxing
Muhammad Ali
Heavyweight Boxing
Beast Wrestler
Beast Wrestler
Pepenga Pengo
Pepenga Pengo
Side Pocket
Side Pocket
Uchuu Senkan Gomora
Uchuu Senkan Gomora

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Pepenga Pengo Oyunu Nasıl Oynanır ?

Pepenga Pengo oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Pepenga Pengo oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Pepenga Pengo oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Pepenga Pengo oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Pepenga Pengo oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Pepenga Pengo oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Pepenga Pengo oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Pepenga Pengo oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Pepenga Pengo oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Pepenga Pengo oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Pepenga Pengo oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Pepenga Pengo Oyna