WWF Royal Rumble

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Strider Returns - Journey From Darkness
Strider Returns
Journey From Darkness
Splatter House 2
Splatter House 2
The Death And Return Of Superman
The Death And
Return Of Superman
The Ren & Stimpy Show - Presents Stimpy's Invention
The Ren & Stimpy Show
WWF Royal Rumble
WWF Royal Rumble
Earnest Evans
Earnest Evans
McDonald's Treasure Land Adventure
McDonald's
Treasure Land Adventure
Pocahontas
Pocahontas
Wonder Boy In Monster World
Wonder Boy In
Monster World

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


WWF Royal Rumble Oyunu Nasıl Oynanır ?

WWF Royal Rumble oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. WWF Royal Rumble oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında WWF Royal Rumble oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise WWF Royal Rumble oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra WWF Royal Rumble oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

WWF Royal Rumble oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, WWF Royal Rumble oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. WWF Royal Rumble oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. WWF Royal Rumble oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, WWF Royal Rumble oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe WWF Royal Rumble oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


WWF Royal Rumble Oyna