Pang

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

The King Of Fighters 2002
The King Of Fighters 2002
The King Of Fighters 2002 Magic Plus
The King Of Fighters 2002
Magic Plus
The King Of Fighters 2003
The King Of Fighters 2003
The King of Fighters 2004 Ultra Plus
The King of Fighters 2004
Ultra Plus
The King Of Fighters 10th Anniversary Extra Plus
The King Of Fighters
10th Anniversary
Extra Plus
Street Hoop
Street Hoop
Pang
Pang
Super Pang
Super Pang
Tumble Pop
Tumble Pop

DİĞER OYUNLAR


Pang Oyunu Nasıl Oynanır ?

Pang oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Pang oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Pang oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Pang oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Pang oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Pang oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Pang oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Pang oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Pang oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Pang oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Pang oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Pang Oyna