Jackie Chan Stuntmaster

🕹️ PSX Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Jackie Chan Stuntmaster
Jackie Chan
Stuntmaster
Jackie Chan In Fists Of Fire
Jackie Chan
In Fists Of Fire
Jackie Chan The Kung-Fu Master
Jackie Chan
The Kung-Fu Master
Jackie Chan's Action Kung Fu
Jackie Chan's
Action Kung Fu
Espgaluda
Espgaluda
Alien Syndrome
Alien Syndrome
Huo Feng Huang
Huo Feng Huang
Blazing Tornado
Blazing Tornado
Raiga - Strato Fighter
Raiga
Strato Fighter

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Jackie Chan Stuntmaster Oyunu Nasıl Oynanır ?

Jackie Chan Stuntmaster oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Jackie Chan Stuntmaster oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Jackie Chan Stuntmaster oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Jackie Chan Stuntmaster oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Jackie Chan Stuntmaster oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Jackie Chan Stuntmaster oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Jackie Chan Stuntmaster oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Jackie Chan Stuntmaster oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Jackie Chan Stuntmaster oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Jackie Chan Stuntmaster oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Jackie Chan Stuntmaster oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Jackie Chan Stuntmaster Oyna