JoJo's Bizarre Adventure

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

JoJo's Bizarre Adventure

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

JoJo's - Venture
JoJo's
Venture
JoJo's - Bizarre Adventure
JoJo's
Bizarre Adventure
Red Earth
Red Earth
Marvel Super Heroes
Marvel Super Heroes
Marvel Vs. Capcom - Clash Of Super Heroes
Marvel Vs. Capcom
Clash Of Super Heroes
Night Warriors - Darkstalkers' Revenge
Night Warriors
Darkstalkers' Revenge
Mega Man - The Power Battle
Mega Man
The Power Battle
Mega Man 2 - The Power Fighters
Mega Man 2
The Power Fighters
Hyper Street Fighter 2 - The Anniversary Edition
Hyper Street Fighter 2
The Anniversary Edition

DİĞER OYUNLAR

JoJo's Bizarre Adventure Oyunu Nasıl Oynanır ?

JoJo's Bizarre Adventure oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. JoJo's Bizarre Adventure oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında JoJo's Bizarre Adventure oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise JoJo's Bizarre Adventure oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra JoJo's Bizarre Adventure oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

JoJo's Bizarre Adventure oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, JoJo's Bizarre Adventure oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. JoJo's Bizarre Adventure oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. JoJo's Bizarre Adventure oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, JoJo's Bizarre Adventure oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe JoJo's Bizarre Adventure oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.