Alien Vs Predator

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Darkstalkers - The Night Warriors
Darkstalkers
The Night Warriors
Alien Vs. Predator
Alien Vs. Predator
Cyberbots - Fullmetal Madness
Cyberbots
Fullmetal Madness
Battle Circuit
Battle Circuit
Capcom Sports Club - Starring<br>Basketball Tennis Soccer
Capcom Sports Club
Starring
Basketball Tennis Soccer
Dungeons Dragons - Tower Of Doom
Dungeons Dragons
Tower Of Doom
Eco Fighters
Eco Fighters
1944 - The Loop Master
1944
The Loop Master
Dimahoo
Dimahoo

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Alien Vs Predator Oyunu Nasıl Oynanır ?

Alien Vs Predator oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Alien Vs Predator oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Alien Vs Predator oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Alien Vs Predator oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Alien Vs Predator oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Alien Vs Predator oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Alien Vs Predator oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Alien Vs Predator oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Alien Vs Predator oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Alien Vs Predator oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Alien Vs Predator oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Alien Vs Predator