Capcom Sports Club
Starring
Basketball Tennis Soccer

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Darkstalkers - The Night Warriors
Darkstalkers
The Night Warriors
Alien Vs. Predator
Alien Vs. Predator
Cyberbots - Fullmetal Madness
Cyberbots
Fullmetal Madness
Battle Circuit
Battle Circuit
Capcom Sports Club - Starring<br>Basketball Tennis Soccer
Capcom Sports Club
Starring
Basketball Tennis Soccer
Dungeons Dragons - Tower Of Doom
Dungeons Dragons
Tower Of Doom
Eco Fighters
Eco Fighters
1944 - The Loop Master
1944
The Loop Master
Dimahoo
Dimahoo

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Capcom Sports Club Oyunu Nasıl Oynanır ?

Capcom Sports Club oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Capcom Sports Club oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Capcom Sports Club oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Capcom Sports Club oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Capcom Sports Club oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Capcom Sports Club oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Capcom Sports Club oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Capcom Sports Club oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Capcom Sports Club oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Capcom Sports Club oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Capcom Sports Club oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Capcom Sports Club