Pacman Plus

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Pacman
Pacman
Pacman Plus
Pacman Plus
Ms. Pacman
Ms. Pacman
Hyper Pacman
Hyper Pacman
Punk Shot
Punk Shot
Toki
Toki
Liquid Kids
Liquid Kids
Dark Seal
Dark Seal
Pengo
Pengo

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Pacman Plus Oyunu Nasıl Oynanır ?

Pacman Plus oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Pacman Plus oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Pacman Plus oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Pacman Plus oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Pacman Plus oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Pacman Plus oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Pacman Plus oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Pacman Plus oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Pacman Plus oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Pacman Plus oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Pacman Plus oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Pacman Plus