Toki

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Pacman
Pacman
Pacman Plus
Pacman Plus
Ms. Pacman
Ms. Pacman
Hyper Pacman
Hyper Pacman
Punk Shot
Punk Shot
Toki
Toki
Liquid Kids
Liquid Kids
Dark Seal
Dark Seal
Pengo
Pengo

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Toki Oyunu Nasıl Oynanır ?

Toki oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Toki oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Toki oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Toki oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Toki oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Toki oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Toki oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Toki oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Toki oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Toki oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Toki oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Toki