World Heroes

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Mutant Fighter
Mutant Fighter
World Heroes
World Heroes
Street Smart
Street Smart
Combatribes
Combatribes
Prisoners Of War ( POW )
Prisoners Of War ( POW )
Ninja Gaiden
Ninja Gaiden
Gang Wars
Gang Wars
Altered Beast
Altered Beast
Caveman Ninja
Caveman Ninja

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


World Heroes Oyunu Nasıl Oynanır ?

World Heroes oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. World Heroes oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında World Heroes oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise World Heroes oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra World Heroes oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

World Heroes oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, World Heroes oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. World Heroes oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. World Heroes oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, World Heroes oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe World Heroes oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


World Heroes - Dünya Kahramanları