Fatal Labyrinth

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Sonic Blast Man
Sonic Blast Man
Sonic Blast Man 2
Sonic Blast Man 2
The Adventures Of Rocky And Bullwinkle And Friends
The Adventures Of
Rocky And Bullwinkle
And Friends
Ex-Mutants
Ex-Mutants
Saturday Night Slammasters
Saturday Night
Slammasters
Wiz'n'Liz - The Frantic Wabbit Wescue
Wiz'n'Liz
The Frantic Wabbit Wescue
Fatal Labyrinth
Fatal Labyrinth
Burning Force
Burning Force
Aero Blasters
Aero Blasters

DİĞER OYUNLAR


Fatal Labyrinth Oyunu Nasıl Oynanır ?

Fatal Labyrinth oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Fatal Labyrinth oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Fatal Labyrinth oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Fatal Labyrinth oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Fatal Labyrinth oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Fatal Labyrinth oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Fatal Labyrinth oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Fatal Labyrinth oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Fatal Labyrinth oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Fatal Labyrinth oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Fatal Labyrinth oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Fatal Labyrinth Oyna