Super Bomberman 5

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Bomberman
Bomberman
Bomberman
Super Bomberman
Super Bomberman 2
Super Bomberman 2
Super Bomberman 3
Super Bomberman 3
Super Bomberman 4
Super Bomberman 4
Super Bomberman 5
Super Bomberman 5
Aslan Kral - The Lion King
Aslan Kral
( The Lion King )
Kirby's Dream Land 3
Kirby's Dream Land 3
Axelay
Axelay

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Super Bomberman 5 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Super Bomberman 5 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Super Bomberman 5 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Super Bomberman 5 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Super Bomberman 5 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Super Bomberman 5 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Super Bomberman 5 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Super Bomberman 5 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Super Bomberman 5 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Super Bomberman 5 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Super Bomberman 5 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Super Bomberman 5 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Super Bomberman 5 Oyna