Brawl Brothers

[ Rival Turf 2 ]

🕹️ SNES Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

The Mask
The Mask
Rival Turf
Rival Turf
Brawl Brothers - Rival Turf 2
Brawl Brothers
( Rival Turf 2 )
Legend
Legend
Batman Forever
Batman Forever
Strike Gunner - STG
Strike Gunner
( STG )
Live A Live
Live A Live
SimCity
SimCity
Tetris Attack
Tetris Attack

DİĞER OYUNLAR


Brawl Brothers Oyunu Nasıl Oynanır ?

Brawl Brothers oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Brawl Brothers oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Brawl Brothers oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Brawl Brothers oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Brawl Brothers oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Brawl Brothers oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Brawl Brothers oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Brawl Brothers oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Brawl Brothers oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Brawl Brothers oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Brawl Brothers oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Brawl Brothers - Rival Turf 2 Oyna