Tetris Attack

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


The Mask
The Mask
Rival Turf
Rival Turf
Brawl Brothers - Rival Turf 2
Brawl Brothers
( Rival Turf 2 )
Legend
Legend
Batman Forever
Batman Forever
Strike Gunner - STG
Strike Gunner
( STG )
Live A Live
Live A Live
SimCity
SimCity
Tetris Attack
Tetris Attack

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Tetris Attack Oyunu Nasıl Oynanır ?

Tetris Attack oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Tetris Attack oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Tetris Attack oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Tetris Attack oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Tetris Attack oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Tetris Attack oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Tetris Attack oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Tetris Attack oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Tetris Attack oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Tetris Attack oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Tetris Attack oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Tetris Attack Oyna