Cosmo Police Galivan 2
Arrow Of Justice

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar

Michael Jordan Chaos In The Windy City
Michael Jordan
Chaos In The Windy City
Brutal - Paws Of Fury
Brutal
Paws Of Fury
Cosmo Police Galivan 2 - Arrow Of Justice
Cosmo Police Galivan 2
Arrow Of Justice
Congo's Caper
Congo's Caper
Ranma 1/2 - Hard Battle
Ranma 1/2
Hard Battle
Rendering Ranger R2
Rendering Ranger R2
Run Saber
Run Saber
Super Buster Bros
Super Buster Bros
Phalanx - The Enforce Fighter A 144
Phalanx
The Enforce Fighter A 144

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Cosmo Police Galivan 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Cosmo Police Galivan 2 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Cosmo Police Galivan 2 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Cosmo Police Galivan 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Cosmo Police Galivan 2 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Cosmo Police Galivan 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Cosmo Police Galivan 2 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Cosmo Police Galivan 2 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Cosmo Police Galivan 2 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Cosmo Police Galivan 2 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Cosmo Police Galivan 2 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Cosmo Police Galivan 2 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Cosmo Police Galivan 2 - Arrow Of Justice Oyna