Michael Jordan

Chaos In The Windy City

🕹️ SNES Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Michael Jordan Chaos In The Windy City
Michael Jordan
Chaos In The Windy City
Brutal - Paws Of Fury
Brutal
Paws Of Fury
Cosmo Police Galivan 2 - Arrow Of Justice
Cosmo Police Galivan 2
Arrow Of Justice
Congo's Caper
Congo's Caper
Ranma 1/2 - Hard Battle
Ranma 1/2
Hard Battle
Rendering Ranger R2
Rendering Ranger R2
Run Saber
Run Saber
Super Buster Bros
Super Buster Bros
Phalanx - The Enforce Fighter A 144
Phalanx
The Enforce Fighter A 144

DİĞER OYUNLAR


Michael Jordan Chaos In The Windy City Oyunu Nasıl Oynanır ?

Michael Jordan Chaos In The Windy City oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Michael Jordan Chaos In The Windy City oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Michael Jordan Chaos In The Windy City oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Michael Jordan Chaos In The Windy City oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Michael Jordan Chaos In The Windy City oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Michael Jordan Chaos In The Windy City oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Michael Jordan Chaos In The Windy City oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Michael Jordan Chaos In The Windy City oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Michael Jordan Chaos In The Windy City oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Michael Jordan Chaos In The Windy City oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Michael Jordan Chaos In The Windy City oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Michael Jordan Chaos In The Windy City Oyna