Arch Rivals

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Chameleon Kid
Chameleon Kid
Trouble Shooter
Trouble Shooter
Turma Da Monica Na Terra Dos Monstros
Turma Da Monica
Na Terra Dos Monstros
Bonanza Bros
Bonanza Bros
Arch Rivals
Arch Rivals
Super Monaco GP
Super Monaco GP
Exo Squad
Exo Squad
Sagaia
Sagaia
Curse
Curse

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Arch Rivals Oyunu Nasıl Oynanır ?

Arch Rivals oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Arch Rivals oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Arch Rivals oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Arch Rivals oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Arch Rivals oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Arch Rivals oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Arch Rivals oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Arch Rivals oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Arch Rivals oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Arch Rivals oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Arch Rivals oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Arch Rivals Oyna