Bonanza Bros

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Chameleon Kid
Chameleon Kid
Trouble Shooter
Trouble Shooter
Turma Da Monica Na Terra Dos Monstros
Turma Da Monica
Na Terra Dos Monstros
Bonanza Bros
Bonanza Bros
Arch Rivals
Arch Rivals
Super Monaco GP
Super Monaco GP
Exo Squad
Exo Squad
Sagaia
Sagaia
Curse
Curse

DİĞER OYUNLAR


Bonanza Bros Oyunu Nasıl Oynanır ?

Bonanza Bros oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Bonanza Bros oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Bonanza Bros oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Bonanza Bros oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Bonanza Bros oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Bonanza Bros oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Bonanza Bros oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Bonanza Bros oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Bonanza Bros oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Bonanza Bros oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Bonanza Bros oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Bonanza Bros Oyna