General Chaos

Daikonsen

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Socket
Socket
Dynamite Headdy
Dynamite Headdy
Magical Hat No Buttobi Turbo
Magical Hat
No Buttobi Turbo
Garou Densetsu - Shukumei No Tatakai
Garou Densetsu
Shukumei No Tatakai
Garou Densetsu 2 - Aratanaru Tatakai
Garou Densetsu 2
Aratanaru Tatakai
Ultraman
Ultraman
Undead Line
Undead Line
Granada
Granada
General Chaos - Daikonsen
General Chaos
Daikonsen

DİĞER OYUNLAR


General Chaos Oyunu Nasıl Oynanır ?

General Chaos oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. General Chaos oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında General Chaos oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise General Chaos oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra General Chaos oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

General Chaos oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, General Chaos oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. General Chaos oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. General Chaos oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, General Chaos oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe General Chaos oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


General Chaos - Daikonsen Oyna