Ultraman

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Socket
Socket
Dynamite Headdy
Dynamite Headdy
Magical Hat No Buttobi Turbo
Magical Hat
No Buttobi Turbo
Garou Densetsu - Shukumei No Tatakai
Garou Densetsu
Shukumei No Tatakai
Garou Densetsu 2 - Aratanaru Tatakai
Garou Densetsu 2
Aratanaru Tatakai
Ultraman
Ultraman
Undead Line
Undead Line
Granada
Granada
General Chaos - Daikonsen
General Chaos
Daikonsen

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Ultraman Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ultraman oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Ultraman oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Ultraman oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Ultraman oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Ultraman oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Ultraman oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Ultraman oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Ultraman oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Ultraman oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Ultraman oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Ultraman oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Ultraman Oyna