Shinobi 3
Return Of The Ninja Master

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Shinobi 3

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Shinobi
Shinobi
Shinobi 3 - Return Of The Ninja Master
Shinobi 3
Return Of The Ninja Master
The Secret of Shinobi - Shadow Dancer
The Secret of Shinobi
Shadow Dancer
The Revenge Of Shinobi
The Revenge Of Shinobi
Sunset Riders
Sunset Riders
Blood Bros
Blood Bros
Yu Yu Hakusho - Final
Yu Yu Hakusho
Final
Generations Lost
Generations Lost
Contra 3 - The Alien Wars
Contra 3
The Alien Wars

DİĞER OYUNLAR

Shinobi 3 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Shinobi 3 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Shinobi 3 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Shinobi 3 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Shinobi 3 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Shinobi 3 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Shinobi 3 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Shinobi 3 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Shinobi 3 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Shinobi 3 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Shinobi 3 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Shinobi 3 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.