Fatal Fury 3
Road To The Final Victory

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Fatal Fury 3 - Ölümcül Öfke 3

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Fatal Fury - King Of Fighters
Fatal Fury
King Of Fighters
Fatal Fury 2
Fatal Fury 2
Fatal Fury 3 - Road To The Final Victory
Fatal Fury 3
Road To The Final Victory
Fatal Fury Special
Fatal Fury Special
Real Bout - Fatal Fury
Real Bout
Fatal Fury
Real Bout<br>Fatal Fury 2 - The Newcomers
Real Bout
Fatal Fury 2
The Newcomers
Real Bout - Fatal Fury Special
Real Bout
Fatal Fury Special
Toukidenshou - Angel Eyes
Toukidenshou
Angel Eyes
The Last Blade
The Last Blade

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Fatal Fury 3 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Fatal Fury 3 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Fatal Fury 3 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Fatal Fury 3 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Fatal Fury 3 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Fatal Fury 3 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Fatal Fury 3 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Fatal Fury 3 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Fatal Fury 3 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Fatal Fury 3 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Fatal Fury 3 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Fatal Fury 3 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.