The Disney Collection

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Indiana Jones And The Last Crusade
Indiana Jones
And
The Last Crusade
Flashback - The Quest For Identity
Flashback
The Quest For Identity
Gunstar Heroes
Gunstar Heroes
Spider Man And Venom - Maximum Carnage
Spider Man And Venom
Maximum Carnage
Blades Of Vengeance
Blades Of Vengeance
Batman - Revenge Of The Joker
Batman
Revenge Of The Joker
Bugs Bunny In Double Trouble
Bugs Bunny In
Double Trouble
Ecco - The Tides Of Time
Ecco
The Tides Of Time
The Disney Collection
The Disney Collection

DİĞER OYUNLAR


The Disney Collection Oyunu Nasıl Oynanır ?

The Disney Collection oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. The Disney Collection oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında The Disney Collection oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise The Disney Collection oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra The Disney Collection oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

The Disney Collection oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, The Disney Collection oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. The Disney Collection oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. The Disney Collection oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, The Disney Collection oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe The Disney Collection oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


The Disney Collection Oyna