Super Burger Time

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Avenging Spirit
Avenging Spirit
B.Rap Boys
B.Rap Boys
Thunder Zone
Thunder Zone
Growl
Growl
The Real Ghostbusters
The Real Ghostbusters
Bionic Commando
Bionic Commando
Zupapa
Zupapa
Penguin Brothers
Penguin Brothers
Super Burger Time
Super Burger Time

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Super Burger Time Oyunu Nasıl Oynanır ?

Super Burger Time oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Super Burger Time oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Super Burger Time oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Super Burger Time oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Super Burger Time oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Super Burger Time oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Super Burger Time oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Super Burger Time oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Super Burger Time oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Super Burger Time oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Super Burger Time oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Super Burger Time Oyna