Thunder Zone

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Avenging Spirit
Avenging Spirit
B.Rap Boys
B.Rap Boys
Thunder Zone
Thunder Zone
Growl
Growl
The Real Ghostbusters
The Real Ghostbusters
Bionic Commando
Bionic Commando
Zupapa
Zupapa
Penguin Brothers
Penguin Brothers
Super Burger Time
Super Burger Time

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Thunder Zone Oyunu Nasıl Oynanır ?

Thunder Zone oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Thunder Zone oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Thunder Zone oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Thunder Zone oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Thunder Zone oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Thunder Zone oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Thunder Zone oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Thunder Zone oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Thunder Zone oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Thunder Zone oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Thunder Zone oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Thunder Zone Oyna