Midnight Resistance

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Gouketsuji Gaiden - Saikyou Densetsu
Gouketsuji Gaiden
Gouketsuji Ichizoku 2
Gouketsuji Ichizoku 2
Monster Maulers - Kyukyoku Sentai Dadandarn
Monster Maulers
Midnight Resistance
Midnight Resistance
Pu·Li·Ru·La
Pu·Li·Ru·La
Susume ! Mile Smile - Go Go ! Mile Smile
Susume ! Mile Smile
Last Resort
Last Resort
Xexex
Xexex
Airwolf
Airwolf

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Midnight Resistance Oyunu Nasıl Oynanır ?

Midnight Resistance oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Midnight Resistance oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Midnight Resistance oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Midnight Resistance oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Midnight Resistance oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Midnight Resistance oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Midnight Resistance oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Midnight Resistance oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Midnight Resistance oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Midnight Resistance oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Midnight Resistance oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Midnight Resistance Oyna