Susume ! Mile Smile
[ Go Go ! Mile Smile ]

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Gouketsuji Gaiden - Saikyou Densetsu
Gouketsuji Gaiden
Gouketsuji Ichizoku 2
Gouketsuji Ichizoku 2
Monster Maulers - Kyukyoku Sentai Dadandarn
Monster Maulers
Midnight Resistance
Midnight Resistance
Pu·Li·Ru·La
Pu·Li·Ru·La
Susume ! Mile Smile - Go Go ! Mile Smile
Susume ! Mile Smile
Last Resort
Last Resort
Xexex
Xexex
Airwolf
Airwolf

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Susume ! Mile Smile Oyunu Nasıl Oynanır ?

Susume ! Mile Smile oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Susume ! Mile Smile oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Susume ! Mile Smile oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Susume ! Mile Smile oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Susume ! Mile Smile oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Susume ! Mile Smile oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Susume ! Mile Smile oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Susume ! Mile Smile oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Susume ! Mile Smile oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Susume ! Mile Smile oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Susume ! Mile Smile oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Susume ! Mile Smile - Go Go ! Mile Smile Oyna