Flicky

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Tom Ve Jerry In Fists Of Furry
Tom Ve Jerry
In Fists Of Furry
Tom Ve Jerry Frantic Antics
Tom Ve Jerry
Frantic Antics
Tom Ve Jerry The Movie
Tom Ve Jerry
The Movie
Boogerman - A Pick And Flick Adventure
Boogerman
A Pick And Flick Adventure
Captain Planet And The Planeteers
Captain Planet And
The Planeteers
Eternal Champions
Eternal Champions
Chakan - The Forever Man
Chakan
The Forever Man
Bubba N Stix
Bubba N Stix
Flicky
Flicky

DİĞER OYUNLAR


Flicky Oyunu Nasıl Oynanır ?

Flicky oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Flicky oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Flicky oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Flicky oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Flicky oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Flicky oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Flicky oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Flicky oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Flicky oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Flicky oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Flicky oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Flicky Oyna